AIDS-es lennék?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje mindkét karomon a felkaron kisebb piros pöttyök vannak (2-3db) amik sosem múltak el, azóta is ott vannak. Condylomás voltam, az elmúlt azóta. A fejem is szokott néha fájni 2 pont között felváltva. Egyszer hátul, következő alkalommal bal oldalon fáj. Más tünetem nincsen de ezt ha jól tudom egy 3-5 évig tünetmentes. Segítsen valaki! :( Mondjátok hogy ezt csak bebeszéltem magamnak. Szűrésre nagyon nehezen tudok eljutni a munkám miatt és ráadásul fél napos utazás lenne körülbelül.

2022. aug. 11. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azért egyáltalán nem a HIV tünetei. És igen, sokáig tünetmentes, de nem az elején, mert akkor a fertőződést követő pár hétben, mert akkor láz, gyengeség, nyirokcsomó megnagyobbodás lép fel. Egyébként vért adni is elmehetsz, azzal jót is teszel és meg is bizonyosodhatsz róla, hogy nem vagy AIDS-es. :)
2022. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Volt párszor hogy a nyakamban feldagadt a nyirokcsomó, de csak fél és 1 napokra. De ez nem gyakran fordult eddig elő, max 4-5 alkalommal az elmúlt másfél évben.

Véradással hogy tudom rájönni hogy nem vagyok az?

2022. aug. 11. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Véradásnál vizsgálják a vért HIV-re és ha netán pozitív, akkor felveszik veled a kapcsolatot. Ha nem az, akkor nem történik semmi, majd kapsz sms-t, hogy kiszállították a véred a kórházba.
2022. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!