Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak ? Porszívó vagy...

Mit csináljak ? Porszívó vagy seprű?

Figyelt kérdés
A macskám leverte a szekrényről a nagymamám urnáját és széttört és most csupa “por” minden . Elkaphatok valamit ha belélegzem a port? Mit csináljak hogy “szedjem össze ?” Pórszívozzam fel?

2022. aug. 15. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz. Ha parázol, vegyél fel maszkot és söpörd össze, tedd bele valamibe, majd vegyél másik urnát.

De megteheted, hogy valamibe beletéve a nagyid kedvenc helyén elszórod, majd azt a helyet fellocsolod. Így visszatér az anyaföldbe.

2022. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom fontosak a hamvak, én egy portörlő ronggyal õsszeszedném a nagyrészét, aztán mehet a porszívó. Seprűvel csak felkavarod aztán mindenhonnan törölgetheted. Nem hinném, hogy nagy egészségügyi kockázata lenne a belélegzésnek, de nem vagyok szakértő.
2022. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Ez így elég morbid és kegyeletsértő.

Ami történt, az viszont megtörtént. Az életben nincs undo gomb.

Én kitakarítanám a porszívót, majd a kitisztított porzsákú porszívóba felszippantanám a hamvait, vennék egy új urnát, beleraknám abba és kész. S az új urnát a macska számára hozzáférhetetlen helyen tárolnám, vagy ha ezt nem tudom megoldani, akkor kivinném a temetőbe és ott elhelyez(tet)ném. A gyászt így is,úgy is a szívedben éled meg, nem kell ahhoz temetőbe menni, hogy emlékezz.

2022. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A porszívótól is félnek, de én inkább a seprűvel suhintanék egy jó nagyot a macsekra.
2022. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy hamut tudtommal nem szabad egy normál porszívóval szippantani, úgy rémlik a kezelésiből. Egyébként meg ha lenne olyan, amivel lehet, akkor előtte új zsák stb, majd utána üríteném.
2022. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!