Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ettől lehet bajom? Többi lent

Ettől lehet bajom? Többi lent

Figyelt kérdés
Megettem egy szelet kétnapos rántott húst, és az utolsó falatnál éreztem, hogy picit sósabb, levesebb mint a többi helyen. Ebből lehet bajom? Lehet hogy ott már romlott volt?

2022. szept. 3. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Bele fogsz halni
2022. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1

Náttyon vicces. Na, értelmes válaszokat kérek. Nem tőled, neked nincs meg hozzá az műveltségi szinted és a szókincsed. Bocsi

2022. szept. 3. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

#1 csak ironizált. Az, hogy az egyik helyen sósabb és zsírosabb a husi nem jelent semmit, csak azt, hogy az egyik helyen sósabb és zsírosabb a husi.


Ha hűtőben volt akkor semmi baja, ha nem, akkor miért nem volt hűtőben?

2022. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem lesz semmi bajod. Ha hasi, emésztési panaszaid lesznek mostanában, akkor azért mondd az orvosnak ezt a rántott húsos esetet.
2022. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Első vagyok. Szerintem ne vitatkozzunk műveltségi szintekről.

Gondolkozz el rajta,hogy milyen nevetséges kérdést tettél fel.

Nagy bajod egyébként sem lehetne tőle,max gyomorrontás. Attól hogy néhol sósabb,levesebb a hús az nem azt jelenti,hogy romlott. Nem tudom hány éves vagy de ezt még egy 10éves is tudja :)

2022. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3

Hűtőben volt

5

Te meg gondolkozz el rajta, milyen szánalmas vagy, amikor kioktatsz másokat.

2022. szept. 3. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
#6 #5-nek igaza van. És nem kioktatott, hanem rávilágított, hogy hülye kérdést tettél fel. Valóban egyértelmű dolog, hogy egy hűtőben tartott rántott hús két nap alatt nem romlik meg, és teljesen normális, ha itt-ott sósabb, levesebb mint a többi helyen :D
2022. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Élsz még??!
2022. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már nem. Köszönöm az értelmes választ. A kioktatásról csak annyit: azthittem, hogy ez az oldal erről szól, hogy hülye kérdéseket teszünk fel. De ti tudjátok.
2022. szept. 3. 20:44
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Első vagyok ismét, nem az a baj hogy hülye kérdést tettél fel,hanem az hogy komolyan is gondoltad😂 A kioktatást meg te kezdted🤷🏽‍♀️
2022. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!