Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Taj nélkül kaphatok oltást?

Taj nélkül kaphatok oltást?

Figyelt kérdés
Csak néhány napja költöztem Magyarországra, még folyamatban van a biztosítás és Taj elintézése, de megharapott egy pele. Elmentem a sürgősségire, ott egyszerűen csak kitisztították (fizetnem kellett) és elküldtek, hogy menjek vele a családorvoshoz, ő majd felírja az oltást. Taj nélkül arra is fizetni kell? Van egyáltalán olyan biztosítás, amit köthetek és az fedezi az ehhez hasonló “baleseteket”?

2022. szept. 7. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
TAJ számmal is fizetősek egyesek oltások. TAJ számot akkor kapsz, ha lesz állásod, vagyis biztosítási jogviszonyod. Magán biztosítást köthetsz, de egy bevezető időszakban még nem szoktak az ilyen eseményekre fizetni vagy nagyon drága a biztosítás.
2022. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben veszettség elleni oltást kellene kapnom…
2022. szept. 7. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:

"menjek vele a családorvoshoz, ő majd felírja az oltást. Taj nélkül arra is fizetni kell?"

. Lehetséges, hogy ne legyen biztosításod, de már van háziorvosod?

2022. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen még családorvosom sincs. Azt tudom, hogy ki lesz, amikor megvan már a biztosítás meg minden, ami kell. Ezek nélkül a családorvos sem tud mit tenni?
2022. szept. 7. 09:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá és kérdezd meg.
2022. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha _jelenleg_ nincs érvényes eü.biztosításod, akkor fizetni kell az ellátásért és a gyógyszerekért is teljes árat.


Az egyedi megállapodáson alapuló eü biztosítás pedig csak bizonyos idő eltelte után (6 hónap??) fedezi az ellátásokat. neak honlapján elérhető szerintem az infó....

2022. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

TEssék:


[link]

2022. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tuti nem kérném a veszettség elleni oltsássorozatot.
2022. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!