Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Alhasi (nem nemiszerven) lévő...

Alhasi (nem nemiszerven) lévő egy pici uszodaszemölcsöm lett a doki szerint. Akinek volt már, meddig nem volt együtt a párjával biztonsági okokból? Mennyi idő alatt múlt el? (krémet kaptam rá)

Figyelt kérdés

Mivel ez is herpeszhez hasonló, immunrendszer gyengüléskor előjövő probléma (aminek mint herpesznél is vírus az okozója) ezért ugye át tud menni testi érintkezéskor, de addig azért nem lennénk együtt, mert jobb a biztonság.

Akinek volt már hasonló szemölcse, leírná mennyi idő alatt múlt el? Illetve a tünet megszünésekor már éltek nemi életet?

Köszönöm!



2022. szept. 8. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet reális választ adni! Mert az immunrendszer, nem egyformán gyengül le! Ez egy folyamat, amit immunerősítőkkel, helyes étkezéssel, higiéniával lehet javítani!Ne napokban számolj!
2022. szept. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, ezt tudom, hogy ez egyéni dolog. Lebetegedtem kb 3 hete pár napra és utána jött elő. Mivel nem volt ott semmi eddig, gondoltam dokinak megmutatom az a tuti. Aztán ezt az uszodaszemölcsöt mondta. Soha előtte erről nem hallottam megmondom őszintén. Aztán csak érdeklődés szintjén érdekelt, hogy másoknál kb mennyi időbe telt, mire elmult.

De igen, ebben igazad van! Köszönöm válaszodat!

2022. szept. 8. 08:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem futószemölcsöm volt. Nézz utána. Ez szétszóródik a lágybőr részeken!

Volt egy lencse nagyságú a kezemen. Nem tudtam mi az. Persze addig kapirgáltam, ameddig megjelentek olyan kisebb (1mm) nagyságban! Bőrgyógyászatra jártam, s ott leégetéssel próbálta az ottani idős doktornő eltávolítani. De mindig csak több lett!

Aztán egy természetes gyógynövény tinktúrával, a vérehulló fecskefűvel lett megszüntetve.

2022. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Át tudod adni ha a partner is fogékony rá. Szóval inkább ragaszd le, vagy szedesd ki. Egyénfüggő hogy kinek mennyi idő alatt múlik el (ha kiszedeted akkor azonnal).
2022. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt a vérehulló fecskefüvet olvastam már, hogy sokaknak ez használt. Ezt megnézem hol lehet beszerezni. Kaptam rá valami ecsetelőt, de mást nem. Annyit mondott a doki, hogy az egyik leggyakoribb bőrprobléma...De soha nem hallottam róla előtte. :) Szerencsére csak egy van és kb 2 hét után meg is mutattam dokinak. Strandon voltam többször az igaz, de máskor is. Azt mondta, hogy lehet meggyengült az immunrendszerem és mivel az borotvált terület, így ott jött elő. Mondom ez csodás :D Bár azt mondta, hogy ehhez nem kell uszoda vagy strand. Mivel a páromon kivül nem érintkeztem nemileg senkivel igy az kizárva. De szerinte elég hozzáegy kis hajlam.

Na, mindenestre várok türelemmel. Ezt a gyógynövényt pedig megnézem honnan lehet beszerezni:)

Köszönöm!

2022. szept. 8. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Patikában, vagy gyógynövény boltban fogsz tudni venni.

Általában olyan 2000-3000 ft a 20ml es, de küldök privátban egy linket, ahol az 50 ml es 1900 ft

Egyébként nekem a 20 ml es ből megmaradt több mint a fele, annak ellenére hogy nagy felületen használtam!

2022. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Infectodell-t irt fel a doki, reggel és este kell használni.

Amellett napközben bekenném ezzel a gyógynövénnyel. Csak nem teszek semmi kontra-produktív dolgot vele, hisz gyógynövény :$ :)


Köszi szépen!

2022. szept. 8. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:
2022. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!