Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen hurutoldó-köptetőt vegyek?

Milyen hurutoldó-köptetőt vegyek?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete elkaptam egy náthát,néhány napja elég erősen köhögök,érzem hogy lenne minek kijönni,de nem mindig jön fel.


A rengeteg szer közül nem tudom mit vegyek.

Bronchovit kapszula,Stodal szirup,Hedelix szirup,kinek mi vált be?

Olyan szer kellene ami oldja a lerakódást,hurutos megbetegedésekre van,és nem elnyomja a köhögést.


2010. szept. 27. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Stodal szirup vagy Rhinatiol
2010. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Utifu-kakukkfu tea, mezzel es citrommal.


En most probaltam ki eloszor es bevallt, nem is vettem kulon gyogyszert, mivel igy panaszmentes lettem.


fenyo mezet vettem meg, azt is most eloszor, de ezeknek van leguti tisztito hatasuk, igy egyuttesen.


Az utifuvet regen, tudofunek is neveztek a gyogyhatasa miatt kapta ezt a nevet!

2010. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérj tanácsot a patikustól ;)
2010. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Patikustól felesleges tanácsot kérnem,tavaly is volt egy hasonló megfázás utáni hosszan tartót köhögésem,és azt mondta mindnekinek más válik be.

Ez igy is van,de akkor is,nehéz döntenem,amúgy már jól vagyok,csak taknyos vagyok még,és köhögök,éjjel is felkelek rá,néha olyan csiklandozó érzés van a torkomban,ami állandó köhögésre késztet.

bezsednék valami hurutoldót,és ha pár nap alatt nem múlik,akkor elmennék orvoshoz.

2010. szept. 27. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:
A legdrágábbat, a dr. Theist. Néhány gramm utifű van benne, viszont drága, mint a méreg. Ha olcsót és jót akarsz, akkor karamellizálod a cukrot és felöntöd a vízben főtt /héjas/ vöröshagyma levével. De te tudod...
2010. szept. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ócska patikába jársz, én is jártam ilyenbe, inkább megyek messzebbre, de normális a patikus ;)
2010. szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Már megint a gyógyszerek! Ne legyünk már ennyire mű emberkék, hallgassunk a nagymamákra is.


Egy pohár forró vízbe oldjál fel 2 evőkanál konyhasót, jól keverd el, hogy elázzon. Majd mintha fogat mosnál gargalizálj vele. nem szabad lenyelni, csak próbáld meg lejjebb engedni a garatra, majd mehet a lefolyóba. gyorsan segít falszakítani a hurutot. Tovább: forró mézes tea, fagyi nincs, max télifagyi.


Jobbulást és nagyon sok egészséget!

2010. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!