Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legjobb herpesz megelőzés...

Mi a legjobb herpesz megelőzésérére?

Figyelt kérdés
Télen sajnos szokott lenni herpeszem.

2022. okt. 10. 04:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, nem lehet megelőzni, szerencse kérdése. Nekem akár télen, akár nyáron is előjön, sajnos csak kezelni lehet, megelőzni nem.
2022. okt. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A herpesz csak akkor jön elő, ha le van gyengülve az immunrendszered. Szóval erősítsd, és akkor nem fog kijönni.

„Az, hogy konkrétan mi váltja ki a tüneteket, igen széles skálán mozoghat, de általánosan kijelenthető, hogy minden, ami az immunrendszert igénybe veszi, illetve gyengíti: fizikai és szellemi stressz minden formában (megfázás, intenzív sport, erős érzelmi megrázkódtatások stb.).”

[link]

2022. okt. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megelőzésre nem, de fiamnak bevált az Epavir tabletta, amikor érzi hogy előjön a herpesze, akkor azonnal beszedi és nem jön olyan csúnyán elő, gyorsabban elmúlik, és mióta használja sokkal ritkábban herpeszes, előtte nagyon gyakran kijött neki szinte mindenre.
2022. okt. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

#2-nél a pont.


A herpeszvírus ott van a szervezetedben, az idegdúcokban húzódik meg, sokáig inaktív állapotban lehet.

Stressz minimalizálása, immunrendszer erősítése (amennyiben nincs pl. autoimmun betegséged), sport, egyéb pozitív dolgok....


Tablettát csak annak írnak fel, akiknél ez szinte folyamatosan kijön....

2022. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 scamdemic ***** válasza:
100%

Nekem a Silicea gél vált be, ez természetes kovasavból van, nem gyógyszeripari vegyszer.

[link]

[link]

Bővebb leírás:

[link]

2022. okt. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hideg zuhanyt, nekem sokat volt herpeszem előtte, de mióta csinálom sokkal erősebb az immunrendszerem, covidon is átestem egy kis orrfolyással és ízvesztéssel.
2022. okt. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt tavaly télen, aztán tavasz végén egy hónap különbséggel kétszer is. Orvosnak mondtam, írt fel tablettát, ami eddig beválik
2022. okt. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!