Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kérdésem a következő lenne:...

A kérdésem a következő lenne: ha hetero vagyok és egy rossz lánnyal voltam, akkor elkaphatom-e az ő hiv vírusát?? Vagy annak a férfinek a vírusát kaphatom el, akivel ezelőtt volt (ami nagyon sok volt )?

Figyelt kérdés

2022. okt. 25. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan azt kapod el amit mástól elkapott. Van persze átadáskor, illetve rekombináció, mutáció de gondolom nem a vírusok genetikája érdekel :) Húzzál gumit és akkor nem kapod el, ennyike.
2022. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén: nem tökmindegy kiét kapod el? Ez az AIDS már csak ilyen: egy mindenkié, mindenki egyé.
2022. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tőle kapsz el HIV-et, az azért van, mert egy HIV-es megfertőzte őt. Vagy nem értem a kérdést.
2022. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Popcorn ***** válasza:
100%
És még válogatsz is? :)
2022. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfitől elkapta a HIV-et a rosszlány, akkor már nem csak a férfi vírusa, hanem az övé is. És ha Te elkapod tőle, akkor az a Te vírusod is lesz. Használj óvszert, hogy ne kapj el semmit!
2022. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem névre/személyre szóló vírus! Ez nem névjegykártya! Ez olyan mint a staféta bot! Ezt név nélkül, függetlenül a nemedtől, vallásodtól, szexuális beállítottságtól, politikai nézettől, stb. mindenki elkaphatja!
2022. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!