Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha gócom van (tutira mert...

Ha gócom van (tutira mert orvos megtalálta )attól lehet izületi fájdalmam ami hol itt hol ott jelentkezik csak?

Figyelt kérdés
Ismeretlen eredetű borda körüli fájdalom, térd, kézfej ízületek, csípő/medence fájdalom. Nem állandó, hanem jön megy, de minden apró terhelésre, ami inkább napi feladatok ellátását jelenti csak hol egyik ízületem fáj, hol a másik. Fájdalom és gyulladáscsökkentő segít ideig óráig aztán kezdődik előről...mintha öregedtem volna 40 évet hirtelen. Ez a góc megszüntetése után el fog múlni ugye?

2022. nov. 2. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Tutira fogja tudni az orvos ezt is, ha megkérdezed tőle.
2022. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez aztán egy rettentő hasznos válasz volt, nyilván mások tapasztalata érdekel azért kérdeztem. De kezdek rájönni ezen az oldalon csak idióták vannak akik annyira unják az életüket hogy másoknak beszólogatnak hogy ennyi örömük legyen legalább benne.
2022. nov. 2. 15:38
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ mi az oka, de nyilván megszűnik, ha a gócpont feltárásra kerül és az okozta. Amúgy az ilyen vándorló ízületi fájdalomnak sok esetben autoimmun betegség az oka úgy tudom, de ezt inkább orvossal, vizsgálatokkal kellene körüljárni.
2022. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, reumafaktort néztek és rendben volt. Sajnos orvosok baromira nem hitték el hogy gond van, pedig én azt is megmondtam hogy hol mi...hónapok óta tart és ez az izületi gond akkor indult mikor már vérképemen is látszott a góc...aztán megtaláltak végre és műtenek nemsokára de míg várok ugye rá egyre jobban fáj minden.
2022. nov. 2. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Miért, azt gondoltad orvosok vannak?

Neked az mekkora segítség, hogy valaki leírja, hogy igen, más meg azt, hogy nem?

Mi van, ha Marika azt írja, hogy persze el fog múlni, de neked más jellegű bajod lesz, sérv, porckorong, neadjisten gerincvelődaganat. Akkor szidnád, hogy dehát a gyakorin azt írta, elmúlik?

Vagy azt írják nem fog elmúlni, megmarad örökre, mert a korral is jár, már temetnéd magad, meg hogy jön más ahhoz, hogy ilyeneket írjon

Ne hisztizz, hívd fel az orvost! Egészségügyi kérdésekben ne legyél ilyen érzelmi lusta!

2022. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
5: neked milyen előnyöd származik abból, hogy írsz egy teljesen haszontalan és provokatív választ? Ez az oldal arra van, hogy kérdezzenek az emberek, és én nem látok semmi butaságot a kérdező kérdésében. Ellenben, már nekem is elegem van az ilyenekből, mint te, akik minden választ kikezdenek, mert unják az életüket.
2022. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5.!

Azt sem tudod hány éves vagyok és hogy mit kérdeztem orvostól mit nem, mit tudok a témában mit nem. Én nem hiszem hogy egy olyan kérdést tettem fel, ami bántott téged vagy mást. A benned lévő mérhetetlen nagy agresszió, rosszindulat és negatív energia nagyon nem tesz jót szerintem a mentális és testi egészségednek. Az, hogy a gyakori kérdéseken névtelenül passzív agresszív módon osztasz és bántasz másokat, mikor sajnos nulla hasznos választ vagy képes adni nem fog rajtad segíteni. Inkább keress fel egy pszichológust. Nem vagyok érzelmi lusta, beszéltem orvossal, azt mondta szinte biztos a góc okozza egyszerűen érdekelne hogy mennyi idő után múlt el olyanoknak akiknek ilyen panasza volt. Ha nem tudsz egy kérdésre érdemben válaszolni lapozz szépen tovább. Ha abba fektetsz energiát, hogy másokat bántasz és beszólogatsz idegeknek akikről semmit sem tudsz akkor beteg vagy sajnos lelkileg. Látom jól az írásodból, hogy nem vagy egy buta ember egyébként, de az EQ-d nagyon alacsony és pszichésen is pszichésen vannak gondok ha ezzel töltöd a rövidke életed. Én nem haragszom rád abszolút de tényleg gondolkozz el miért leled vajon ebben az örömöd és miért érzed ezt szükségesnek?

2022. nov. 4. 11:51
 8/8 A kérdező kommentje:
És még annyit hozzátennék, az én bajom 99% elmúlik egy műtét után, de tiéden nehezebb lesz segíteni, szóval kérlek ezen dolgozz mások bántása helyett és ebbe tedd a sok feles energiát! Minden jót!
2022. nov. 4. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!