Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Amennyiben átestél a Covidon,...

Amennyiben átestél a Covidon, be voltál oltva, hány oltásod volt, mennyi ideig tartott a betegség, miként élted meg?

Figyelt kérdés
Mivel nem lehet minden kérdésre szavazást indítani, így maradjon a hány oltásod volt.

2022. nov. 6. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Nem voltam beoltva, amikor elkaptam a Covidot
1 oltásom volt, amikor elkaptam a Covidot
2 oltásom volt, amikor elkaptam a Covidot
3 oltásom volt, amikor elkaptam a Covidot
4 oltásom volt, amikor elkaptam a Covidot
44 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Idén húsvét tájékán betegedtünk meg hárman egy háztartásban, sajnos én hoztam a munkahelyről, vissza is tudtuk követni a másik két munkatárssal, Keddi napon ők voltak rosszul, én is erőtlenné váltam késő estére, sima nátha jellegű, másnap reggelre nem jöttek, én már du. 3 óra magasságában majd összecsuklottam, azt a súlyt amit fitten dobálgatok, teljes testtel két kézzel tartva mozgattam, valahogy lement a munkaidő este 6ig, hazaérve már szédülés, láz, végtagfájdalom, hidegrázás jelentkezett, 1 hétig,biztos megvolt minden tünet, mert közel 3 hetet voltam itthon.
2022. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
3 oltásom van, 2 nap alatt túlestem rajta .Enyhe megfázásos tüneteim voltak, a közérzetem viszont elég pocsék volt ezalatt a 2 nap alatt.
2022. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
A család elkapta 2 oltással, én megúsztam 2 oltással, frissen voltam oltva.
2022. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt oltásom. 2 keményebb napom volt, nagyjából egy influenzával egyenértékű, csak utóbbi tovább tart. 2 nap után viszont a fáradtságon kívül szinte semmi. Sokkal kellemesebb volt, mint a közönséges náthám, ami most múlt el, viszont több, mint 2 hétig szívtam vele.
2022. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Engem csúnyán megkínzott, nem voltam beoltva.
2022. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem a 2 pfizer kínzott meg
2022. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok oltva, produkáltam egy pozitív tesztet, meg folyt az orrom 3 napig.
2022. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Amikor elkaptam a covidot, még nem volt oltás.

Később sem adattam be egyet sem, nem bolondultam meg, még élni szeretnék.

2022. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer voltam covidos, mind a kettő idén volt, egyszer januárban, utána márciusban. Mind a kétszer nagyon rosszul voltam, majdnem két teljes héten át, láz, torokfájás, köhögés, fejfájás, és olyan iszonyat gyengeség mint eddig még egy betegségnél se. Oltásokat tavaly kaptam kettőt (Pfizer).
2022. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
3 oltás után kaptam el egy évvel ezelőtt. Náthás tünetek és szaglásvesztés, semmi vészes. Viszont több oltást már nem akarok, maradok a háromnál.
2022. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!