Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Biztonságos így az antibiotiku...

Biztonságos így az antibiotikum szedése?

Figyelt kérdés

Mandulagyulladásra kaptam 500 mg-os Cefzil antibiotikumot, reggel és este kell egy-egy tablettát bevennem öt napig.

Ma kezdtem a szedését, öt órával a beszedés után kijött rajtam egy kis csalánkiütés, valószínűleg allergiás lehetek rá. Csak egy helyen jött ki, nem volt nagy kiterjedésű, raktam rá krémet ami el is mulasztotta, azóta sincs problémám vele.

Viszont nagyon pánikolós vagyok, és félek attól hogy ha folytatom a szedését akkor ennél súlyosabb reakcióim lesznek, mondjuk gégeödéma vagy hasonlók. Ez mennyire lehetséges? Vagy ha az első alkalommal nem lett nagy bajom akkor továbbra se lesz?



2022. dec. 2. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
A hipochondriádat nem kezelik?
2022. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos jelenleg nem:/
2022. dec. 2. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Patikat vagy haziorvost kell felhívni.
2022. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit ír a gyógyszertájékoztató? Erre ki szoktak térni. Mellékhatások... teendők
2022. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!