Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hirtelen szédülés mitől lehet?

Saucony kérdése:

Hirtelen szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap munkahelyemen séta közben megszédültem úgyhogy majdnem meg kellett kapaszkodni. Pár másodperc alatt elmúlt nem is jött elő többet. 46 vagyok de még sose volt ilyen. Valaki tapasztalt már ilyet? Vérnyomás cukor rendben van az kizárható.. merre kezdjem a kivizsgálást?
2022. dec. 10. 06:18
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Iszol eleget?
2022. dec. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tegnap igen ittam mert délután mentem plazmát adni és ilyenkor inni kell de minden nap nem iszok sokat de ettől biztos nem lehet
2022. dec. 10. 07:24
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Akkor a stressz,

Mindenk8 stresszel, én is , csak jobban biztos én rosszul leszek

2022. dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam utánajárni de azt mondják a csak nagyon ritkán jön elő akkor nagyon nehéz a kivizsgálás
2022. dec. 10. 07:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Időjárástól is lehet. Egyszeri alkalomnak nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani. Sem kivizsgálni, sem kezelni nem lehet, mivel nincs mit. Súlyos betegségekkel hazaküldik a betegeket, meg rengeteg olyan dolog van amiről nem is tudnak az orvosok.
2022. dec. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm szépen
2022. dec. 10. 09:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Az alkoholtól is lehet
2022. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó kérdezett valaki?
2022. dec. 14. 23:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Oltás
2022. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!