Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már több mint 3 hete slejmos...

Nicola73 kérdése:

Már több mint 3 hete slejmos vagyok. Meddig tarthat még ?

Figyelt kérdés
5 napig tartott egy 38,5 fokos lázzal egy vírusos fertőzés. Előszőr csak a torkom kapart aztán kezdődött. A végén pedig már vagy 3. hete tart egy slejmos köhögés. Csak azért kell köhögnöm hogy feljöjjön a slejm amúgy nem kell máskor. Képtelen vagyok tőle megszabadulni. A körzeti doki már tüdő röntgent javasolt. Szerdán megyek rá. Szóval lehet hogy hörgőgyulladás vagy valami más lehet ? Volt nektek hasonló ?

2022. dec. 12. 09:46
 1/1 Bubachangh ***** válasza:

Szia!


Én minden évben átesek ezen...

Már rohadtul unom, hogy 2 hétig csak ülve tudok aludni, mert, ha lefekszem olyan köhögési rohamok jönnek rám, hogy képtelenség aludni. így marad az ülvealvás. A röntgen semmit nem mutatott ki, ennek ellenére rengeteg sárga trutymó jön fel. Fekve kevésbé szakad fel, akkor csak "hörgök".


Kiartást Neked, és jobbulást!

2022. dec. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!