Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is megbetegedett mostanába...

Más is megbetegedett mostanában és egyszerűen nem gyógyul?

Figyelt kérdés
3 hete kezdődött majd mire meggyógyultam pár napra rá mégjobban megbetegedtem és azóta vannak megfázásos tüneteim. Ha sokat pihenek enyhülnek, de mire kiteszem a lábam újra rosszabbodik pedig felölfözök eléggé durván de semmi . Nagyon nagyon el vagyok keseredve mert egyszerűen már nem is tudom magam jólérezni. Ráadásul a családtagjaim is ugyanígy vannak és még sok embertől hallottam ugyanezt. Vajomn mi lehet ez már kezdem azt érezni sosem gyógyulok meg:( pedig ami módszer létezik mindet alkalmazom házi praktikáktól a gyógyszerekig mindent amit csak mondanak

2022. dec. 22. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam úgy, hogy suliba és dolgozni is jártam és hétvégén beteg lettem, hétköznap nehezen helyre jöttem,megint munka és megint elölről. Hetekig ment mire rajtottunk, hogy a munkahelyen a klíma csinalja, valami volt a levegőben amitől sorban dőlt ki minden alkalmazott, majd tisztitották és jobb lett
2022. dec. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Jön az áldásos hatása az ész nélküli másfél éves maszkolásnak.
2022. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ellenszer OGYI13376. Keressen rá , szerezze be, használja a protokoll szerint.

Ha nem látott még csodát, akkor most fog!

2022. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xp ali ***** válasza:
Igen, nálunk az antii vetett ennek véget. Az orvos is azt mondta, hogyha 3 hét alatt nem gyógyul meg magától, akkor már érdemes antibivel neki menni.
2023. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xp ali ***** válasza:
Ja: több covid tesztet csináltunk, mind negatív.
2023. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A megoldás ott van a patikában, max. 400 Ft-ért, miért nem érdekel senkit az egészsége? A videótól eleve nem halsz meg, nincs 1 órás, a professzor magán tapasztalta ki, sokan vagyunk, akik ettől gyógyultunk meg, és nem kapunk el semmit!


A hivatkozási link, Nyeumivakin professzoré, H2O2. itt van.

[link]

2023. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!