Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi ez amit elkaphattam, miért...

Mi ez amit elkaphattam, miért nem tudok kigyógyulni belőle?

Figyelt kérdés

Karácsony utolsó napján lebetegedtem, rettentő erős influenza szerű tünetekkel. Láz, izomfájdalom, fejfájás, szédülés, hányinger, hányás, atomrossz közérzet, köhögés, orrfolyás, orrdugulás.

Kb a 3. napig folyamatosan lázas voltam, azóta felváltva egyik nap van hőemelkedésem, másik nap nincs. Azóta is nagyon rossz a közérzetem, gyenge vagyok, be van dugulva az orrom, köhögök hurutosan. Ízeket,szagokat az eleje óta nem érzek. Nem tudok enni, forog a gyomrom egész nap, 5 kilót fogytam eddig.

12 napja vagyok beteg de nem látom a végét... Sokan betegek a környezetemben, de 1 hét alatt kb mindenki meggyógyult.

Meg vagyok ijedve, soha nem voltam ilyen sokáig rosszul még.


2023. jan. 6. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg valami covid variáns, vagy esetleg egynél több virust is összeszedtél.

Igyál gyömbéres teát, valódi gyömbérből, az segíti az ilyen megfázásos megbetegedések leküzdését.

2023. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm kb ugyanez, karácsony óta, tehát úgy két hete. Hálaisten itt ül közös irodában velünk, már nekem is kapar a torkom.
2023. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem a hurutos tünetekkel van a fő gond, az max kellemetlen, hanem azzal, hogy rosszul érzem magam. Semmit nem tudok csinálni, szédelgek, émelygek, fáj mindenem, alig állok a lábamon.
2023. jan. 6. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Oltásod van?
2023. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, 2 oltásom van. De voltam covidos többször is, soha nem voltam miatta nagyon beteg.
2023. jan. 6. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet akár influenza is, most az is terjed
2023. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!