Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS pattanásokkal,zárt komedók...

SOS pattanásokkal,zárt komedókkal,miteszerekkel küzdők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Már kb 4 éve küzdök a pattanásokkal(ami inkább gyulladt,az az állcsonti részen van)és zárt komedókkal(ami makacsabb)ami elszórtan van az arcomon,és utálom ezt a "rücskös"kinézetét az arcomnak. Most egy komolyabb kozmetológushoz járok tisztításra már kb 5 alkalommal mentem hozzá,gyönyörű az arcom kb 10 napig aztán megint jön a földi pokol..Most elmenten egy bőrgyógyászhoz is,aki írt ki 2 krémet,azelainsavat és eritromicint.Elküldött terheléses inzulin vizsgálatra,és pajzsmirigy(Tsh,t3 stb) Valakinek volt ilyen ehez hasonló problémája,és ha igen tényleg ezek a mellékhatásai az inzulinrezisztenciának?

Mert nagyon el vagyok keserede,már mindent megtettem ami létezik,tejről lemondtam,nőgyógyásznál teljeskörű kivizsgálás,nem komedogén termékek,nem sminkelek stb..



#vizsgálat #pattanás #Zártkomedók #Semminemsegít
2023. jan. 8. 18:14
 1/4 6000iq enjstenjn válasza:
0%
nekem ami működött az egy jó adag sperma volt amit heti 7 szer á kentem az zónákra egy hónap alatt elmúlt minden bajom
2023. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is hasonló volt sokàig az arcom. Ami nekem segített az az volt, hogy elegem lett, nem nyúltam hozzà, és az ég vilàgon semmit sem csinàltam vele... Nem kentem rà semmit! És elmúlt... Az igaz, hogy szedtem fogamzàsgàtlót is, valamennyire az is visszafogta talàn.


Nekem nem hasznàlt semmi, csak ideig óràig, hiàba voltam kozmetikusnàl, én azt tapasztaltam, hogy mégjobban begyulladt a bőröm. Sok folyadékot kell fogyasztani, valamint ne nyúlkàlj hozzà, mert a kezedről is felviszed a bacikat, koszt.


Azt hallottam még ismerősöktől, volt, akinek bőrgyógyàsz àltali A vitamin kúra segített, viszont az a gyógyszer màs egyéb kàrokat okozott, volt, akinek depressziója lett, illetve iszonyatosan elkezdett szàradni a bőre, repedezni.


Én 30/N vagyok, de amúgy még a mai napig van egy kettő, mielőtt megjön a menzeszem, illetve azt is mondtàk, hogy inkàbb szàraz, vízhiànyos a bőröm annak ellenére, hogy azt gondolnà az ember, hogy a pattanàs a zsíros bőrűek problémàja csak.

2023. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem mondani, hogy bàrmilyen csúnyànak is érzed, ne hasznàlj semmit a bőrödre, olyan értelemben sem, hogy alapozó, stb. Én is kilószàm kentem magam, mert szégyelltem, de ez is hozzàsegített, hogy elmúltak, hogy tényleg semmit nem kentem.
2023. jan. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszú és összeszedett választ előző! :)


Még annyit hozzá fűznék,hogy update: kiderült hogy nincs inzulin rezisztenciám sem hormon problémám,így megyek tovább fogorvoshoz,ételintoleriania vizsgálatra,vagy emésztőrendszer..ha itt nem derűl ki semmi akkor ennyi nem tudok vele mit tenni,mert mindent kipróbáltam már,még az étrendem is olyan,mint egy nyuszié,csak zöldség-gyümölcs,néha hal,de semmi állati eredetű dolog és csoki sem,de nagyon el vagyok keseredve..


Sminket már az arcom kb 1 éve nem látott,nem látom semmi értelmét mert a "rücsköt" nem teszi simává az alapozó,csak reggel esti rutinom van.

2023. jan. 24. 13:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!