Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egészséges hosszútávon az...

Egészséges hosszútávon az antibakteriális hatású tusfürdő?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és sajnos nem tudok mit tenni vele, fürdés után se illatos a hónaljam, akármilyen alaposan is mosom meg. Nem arról van szó hogy közvetlenül utána is büdös lenne, de hamar előjönnek rajta a szagok, izzadásgátlót vagy dezodort meg nem akarok állandóan használni fölöslegesen.


Olvastam hogy az antibakteriális tusfürdő megoldást jelenthetne erre, viszont az antibakteriális hatású készítmények hosszútávon csak összezavarják és legyengítik az immunrendszert én úgy tudom.

Szerintetek van benne tényleges kockázat, vagy egy próbát megér?

Ha nagyon úgy van max maradok az izzadást nem gátló dezodoroknál, csak örülnék valami mélyebb megoldásnak.



2023. jan. 11. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Hosszútávon én sem használnám pont amiatt amit írsz. Vannak patikában kapható szerek, porok, drogériákban.
2023. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
54%
Próbálkozz sima szappannal. A tusfürdő egyáltalán senkinek sem jó hosszútávon. Attól is függ hol veszed, milyet használsz. Vagy, ha pl. borotválod, akkor ne tedd.
2023. jan. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha borotválom akkor egy fokkal jobb, viszont konkrétan szappannal még sose fürödtem, szóval elnézést ha buta lesz a kérdés, de konkrétan a szappannal magával dörzsöljem be magam szivacs nélkül? :D
2023. jan. 11. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezedben felhabosítod a szappant mintha kezet mosnál, és szivacs nélkül bedörzsölöd, megmosod honaljad
2023. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!