Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Használtok az őszi, téli...

Használtok az őszi, téli időszakban immunerősítőt, vitamint? Ha igen mit?

Figyelt kérdés

Én használok.

Szeptember 2. hetétől elkezdtem már,mert a suliba sokan köhögnek,meg vannak fázva és nem akarok elkapni!


Én echinacea & grapefruit magolajat szedek.Reggelente 10 cseppet fél pohár vízzel.

Sokkal jobban bevált,mint bármilyen más immunerősítő vagy vitamin.


Hogy miért jó?:

"Echinacea:

Ez a fura nevű növény nem más, mint a bíbor kasvirág, amit régen, az antibiotikumok feltalálása előtt a legsúlyosabb gyulladásoknál, fertőzéseknél alkalmaztak - hiszen maga is antibiotikum! Csepp formájában manapság is hozzájuthatunk. Nagyon nem finom, de baracklébe csöpögtetve elviselhető íze van, és mivel immunerősítő, gyulladáscsökkentő és fertőzéseket megakadályozó hatása van, simán megéri naponta egyszer pár cseppet bedobni belőle! (Ha már kész a baj, óránként lehet adagolni!)"


"Grapefruitmag-olaj:

Kesernyés, töményen NEM fogyasztható, ám higított formája gyümölcslébe csepegtetve igazi bacigyilkos. Elűzi a fertőzéseket, javítja a közérzetet, a candidagombák utálják, erősíti az immunrendszert."



Ti mit használtok?


2010. okt. 3. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én multitabs immunot szedek

ezelőtt béres cseppet szedtem

2010. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én télen is sokat mozgok, sok gyümölcsöt eszek. Már pár éve elkerül mindenféle nyavalya :)
2010. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a zöldségekre, gyümölcsökre szavazok sok mozgással és szabadban töltött idővel kombinálva.
2010. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!