Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha felállok fáj a hasam,...

Ha felállok fáj a hasam, ülve, fekve semmi bajom, mitől van?

Figyelt kérdés

Olyan 22:30 körul mentem el zuhanyozni és miközbe már öltoztem akkor elkezdett csak úgy fájni a hasam és egész zuhanyozás kozben meg most is fáj. Inkább nem is fáj…hanem olyan mintha lenyeltem volna egy téglát ami a köldököm körül van és húzna le, sose voltam terhes és még jóvan nem is leszek de tökre ilyen ,,terheses érzés”.

Holnap suli és így se mentem csüt. meg pénteken szóval anyám nem örulne ha lenne valami bajom, inkább nem is hinne.

Ez mítől van? Mit csináljak?

Gondolom sokan ezt már reggel fogják látni…


2023. febr. 6. 00:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet hülyének fogtok nézni de…a hatam meg a mellkasom is faj, mintha bennem lenne valami ami nyomna vagy nem tudom ahh…nem tudom elmagyarazni milyen erzes, mintha egy lufi lennek ami annyira feszes már, hogy hamarosan kidurran😆
2023. febr. 6. 00:08
 2/3 A kérdező kommentje:

Najo mar fekve se jo…sehogy😂

Meghalok mar mindenem faj foleg a tudom meg a hasam..

2023. febr. 6. 00:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fejem volt így, mindig megfájdult, mikor felálltam. De csak vonaton. Aztán rájöttem, hogy a fejem felett van a csomagtartó.
2023. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!