Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Visszatérő afta mitől lehet?

Visszatérő afta mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy betegség miatt kb 1 hónapja szigorú diétán vagyok.Kb azóta folyamatosan van afta a számban.(Nem tudom van-e összefüggés)

Ami érdekes,hogy a gyerekeimnek is lett,pedig úgy tudom nem fertőző.

Vettünk Anaftint,azzal kenegettem eddig.

Milyen orvoshoz érdemes menni vele?Mi okozhatja szerintetek,hogy nem múlik el?

Nektek hogy jött helyre?


2023. febr. 8. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Az aftàs àllapotnak nincs egyetlen kimondott oka, az eddigi kutatàsok azt tàmasztjàk alà, hogy igen sok féle ok àllhat a hàttérben, melyet mindig egyedileg kell keresni és vizsgàlni. Ugyanakkor elmondhatò, hogy az afta nagyon gyakran tàrsul a vashiànyos vérszegénységhez. Sùlyos esetekben az afta helyi kezelése kombinàlhatò komplex teràpiàval, amelyhez azonban màr alapos orvosi kivizsgàlàs is szûkséges.
2023. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!