Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Tudogyuszi

Figyelt kérdés

Tüdőgyulladás, a tüneteim a következők:

Jobb oldali tudogyulladasom van, viszont van hogy a bal is fáj. Multheten voltam röntgenen. 2 napja nehezen veszem a levegőt, úgy érzem kevés a levegő, néha ilyen horgo hangot adok ki. A szaturációm az normális, de én mégis aggódom egy kicsit. Néha jobb, néha rosszabb a levegő vétel. Kb mindenben elfáradok, fáj a hátam. Sokat asitok, ha nem kapok levegőt, és fáj tőle a fejem. Ez mi? Sosem voltam ilyen beteg, és már két hete szenvedek :D nem merek így orvoshoz fordulni, ha ez a tidogyulladassal jár esetleg, vagy nem olyan nagy dolog, csak én parázok rá. Lázam már nincs, csak a köhögés van még 2 hete. Hűl hurutos, hol száraz fojtó köhögés. Szerintetek? Nagyon köszönöm előre is a segítséget, tanácsot 💖 18/L.


2023. febr. 15. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Muszáj orvoshoz fordulnod,mert ez nem „játék“ !
2023. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én túléltem, de ez komoly dolog, akkor is menj el tüdészetre kivizsgáltatni
2023. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam sürgősségi,minden rendben. Akkor mi lehet az oka? Lelki eredetű?
2023. febr. 16. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Tuti, lehet a pasid fatökü. dobd ki
2023. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!