Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől fájhat a gyomrom ,...

Mitől fájhat a gyomrom , feszül , hányingrem van?

Figyelt kérdés

egy hete volt egy nagyobb lakoladalom nagy mennyiségű alkoholt fogyasztottam. Nagyon fáj es puffad a gyomrom illetve étvagytalan vagyok azota. Egyből mentem sbo ra mert hasnyálmirigy gyulladásra gyanakodtam. Hala istennek negativ minden a crp is. Volt hasi uj

Uh azis negativ. Szeretném elkerülni a gyomortukrozést ha lehet mert az csak 2honap mulva lenne amugy is. Kerdesem az hogy letezhet hog, bulladt a gyomrom vagy valami hasonlo? Nagyobb mennyiségű alkohol elott tokeletesen volt étvagyam es semmi baj nem volt most puffadok, hanyingerem van es fajis illetve sokat büfizek, lehet hogy fekély?



2023. márc. 18. 01:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg kene egy zsirszegeny dietat tartanom sok zoldseggel? Sav lekotot szedek egy kicsit segit
2023. márc. 18. 02:01
 2/3 anonim ***** válasza:

A savlekötő mellé próbálj beszerezni ilyet, vagy hasonló készítményt: [link]


Ez bélgörcsökre is hat, és rendezi a puffadást, viszont csak a DM-ben kapható, mert a Mivolis az ő márkájuk. (Én ezt szoktam használni, és tökéletesen bevált)


Sok vizet is kellene innod, mert az alkohol dehidratál.

Hogy gyomorgyulladásod van-e, azt látatlanban nem lehet megmondani.

Viszont ajánlanám a kurkuma kapszulát, ami gyulladáscsökkentő hatású is, amúgy az ízületeknek is jót tesz.


[link]

2023. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és a zsírszegény diéta, sok zöldséggel, az sosem árt. Persze az a zöldség ne brokkoli, karfiol, retek, vagy hasonló, puffasztó dolog legyen.
2023. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!