Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Házi immunerősítők?

Házi immunerősítők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi időben sajnos sokszor betegeskedtem. Megakarom előzni, hogy a közeljövőben ez előfordulhasson, ezért házi módszereket válok Tőletek!


2023. márc. 29. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Elkerülhetetlen.


Genetikától is függ.


De a vírusok mutálódnak, hiába lesz immunis részben a rendszered arra a verziójára, a következőre nem, és megint jönnek a tünetek láz, orrfolyás, köhögés.


Minden évben így volt és így is lesz ősztől tavaszig.

2023. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

például gyömbérshot


[link]

2023. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1-es megértem, persze, de azért jobb lenne minimalizálni a betegeskedéseim számát. Iskolába járok, múltkor sajnos kettő hetet kellett kihagynom, aminek a mai napig viselem a következményeit

#2-es köszönöm, lehet buta kérdés, dd kurkumát hol tudok beszerezni? Lehet, hogy csak figyelmetlen voltam, de én nem igen találkoztam vele

2023. márc. 29. 22:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

D vitamin-hiányos vagy.

Tehát minden nap kiölsz a napra a REGGELI órákban 20 percre, a délutáni órákban 10 percre, és ügyelsz arra, hogy a válladat-karodat-lábadat süsse a nap.

Vagy vegyél be napi 1000NE D3 vitamint.

Ezen k1vül egyél meg reggel és este 1-1 gerezd NYERS fokhagymát.

2023. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pennyben tuti nincs azt tudom. Spárban, Tescoban kell lennie.
2023. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
D és C vitamint szedhetsz. Felnőttként 4000NE a D vitamin és 1000 NE a C vitamin amit szedek, mondjuk nekem nyáron mutatták ki hogy D vitamin hiányom van, ezért szedek tavasszal aránylag többet. Én ha érzem hogy kezdek beteg lenni lilahagymás zsíros kenyeret meg fokhagymás pirítóst eszem. Nekem bevált eddig.
2023. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

#6

A C vitamint milligrammban határozzuk meg, nem NE-ben. A napi 1000 mg C vitamin erősen megnöveli a folyadék kiválasztását (megfigyelted már, hogy beveszed a C vitamint, és fél óra múlva pisilned kell?), és erősen megnöveli a vesekő képződését. Ezen kívül bizonyos ráksejtek szaporodását is elősegítHETi (bizonyos körülmények között, bizonyos fajta roszindulatú sejtekét. NEM mindegyik fajtát.) Inkább több gyümölcsöt egyél.

A 4000 NE D vitamin elfogadható egy darabig, de kérlek, évente egyszer ellenőrizd a D vitamin szintedet, mert túladagolva komoly problémákat tud okozni (pl. meszesedést, stb)

2023. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, tényleg miligramm, bocsi. Milyen fajta rákot segít elő? Annyit figyeltem meg, hogy sárgább a vizeletem. 1 órája vettem be, még nem voltam pisilni azóta.
2023. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És ez a kávéra is igaz? Nekem attól is pisilni kell hamar.
2023. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rendszeres sport, egeszseges etrend.

5 eve nem faztam meg.

2023. márc. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!