Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgombat hogy lehet eltünte...

Körömgombat hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
7 éve küzdök vele és a lábon már 5 gombás de teljesen nem csak a fele sárga és vastag és a kezen is már 3 gombás és már 1,5 éve járok rendszeresen magánbőrgyógyászhoz de javulás még nem látok és már a körmömet is levették de semmit nem ért.Valaki tud tanácsot adni mert kezdek reménytelen lenni.

2023. ápr. 2. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ecetes áztatás, teafa olaj?
2023. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nekem egy labujj körmön volt. A teafa olaj 2 hét alatt teljesen eltuntette!
2023. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szájon át szedhető receptköteles gyógyszerrel folyamatos orvosi kontroll (labor) mellett lehet megszabadulni tőle. A háziorvosod tud segíteni.
2023. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teafaolaj addig jó, amíg csak 1-2 körmöd olyan. A te esetedben ez már mindenképpen szájon át szedhető gyógyszerrel tűntethető csak el. Orvos tudja felírni, és ha már látszólag eltűnt a gomba, akkor is még egy darabig szedni kell, mert hiába nem látod, még ott van.
2023. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már másfél éve gyógyszert szedek 2 fajtát szedtem már egyik se volt jó pedig úgy szedtem ahogy kellett és azt olvastam hogy ezt hosszú távon nem tesz jót a vesenek és a majnak de én már másfél éve szedem őket
2023. ápr. 2. 16:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!