Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenéses tünetek kb egy hete?

Hasmenéses tünetek kb egy hete?

Figyelt kérdés

Múlt hétfőn este remegéssel kísért laza székletem volt, pépes. Csütörtökig jól voltam, majd akkor ebéd után híg hasmenés, sárgás. Utána hétfőig semmi bajom nem volt, majd délben szintén vizes hasmenés, sárgás. Aztán diétáztam, tegnap nem kellett wcre mennem, de sokat bugyogott a gyomrom. Ma reggel volt a székletemben kemény darab, de sárgás hasmenéssel együtt jött.

Vasárnap este szexuális kapcsolatom volt egy nővel. Orális szexet kért, de nem volt tiszta, abba is hagytam.

Összefügghet ez az egész? Vagy két különböző dologról lehet szó? Olvastam arról, hogy orális szex útján parazitákat, baktériumokat, ilyesmiket is lehet elkapni ha nem tiszta a másik. Vagy már múlt héten is lehetett valami fertőzésem?


2023. ápr. 19. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Inkàbb az idegesség a gyormodra ment, attòl lehetet a „laza széklet“!
2023. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!