Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenés hányás nélkül vírusos...

Hasmenés hányás nélkül vírusos vagy bakteriális lehet?

Figyelt kérdés
Több minden volt hétvégén ami gyanúra adhat okot. Orális szexeltem egy egyéjszakás csajjal, tojást ettem ami nem esett jól, a pénteki ebédre evett gyros után hasmenésem lett, bár hétvégén már semmi bajom nem volt. Hétfő reggel indult a sárga hasmenés. 2x volt, azóta minden reggel 2x kijön ugyanúgy, gyenge vagyok. Enni nem tudok rendesen, csak ilyen főtt krumplit, meg sok vizet iszok. Smectat szedek napi 2-t. Nem kellett volna már meggyógyulnom? Olvasgatom a netet és olyanokat írnak, hogy shigella, giardia lehet amit szexuális úton lehet főleg elkapni. Nagyon meg vagyok rémülve! A háziorvosom semmit se mondott, csak hogy smecta, sok víz, diéta. Lázam nincsen!
2023. ápr. 20. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvos.
2023. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!