Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgombára használt-e már...

Körömgombára használt-e már valaki MYCOSYST 150mg nevű gyógyszert? Mennyi ideig szedte, milyen dózisban és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.


Kitonailt használtam, ecsetelő.


Kb addig tart a kezelés amig lenő a gombás körömrész és jön helyette új. Pár hónapot igénybe vesz.


Vény nélkül kapható

2023. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most szedem ezt a gyógyszert, kb. 3 hónapja. Jók a tapasztalataim, mert kezd lenőni a gombás rész. A gyógyszertárban azt mondták, hogy mindig nagyon rövidre le kell vágni a körmöt. Heti egy alkalommal kell szednem.
2023. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem Hyperol tablettás láb áztatástól múlt el, pedig elég régóta és elég komoly körömgombám volt.

Szerintem heti két három alkalommal érdemes csinálni, pl körömvágáskor mindenképpen.

Nem gyors de látványos az eredmény.

Ezenkívül én pl a cipőimet is mindennap fertőtlenítem sanytol fertőtlenítő spray-vel, hogy a cípőben ne fertőződjenek vissza a körmök.

febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!