Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon kis ideig smároltam...

Nagyon kis ideig smároltam egy csajszival, menjek el tesztre?

Figyelt kérdés
Egyáétalán nem ismertem a csajt, azt mondták, hogy fogadásból smároljunk, mi meg belementünk, és kb. 3 másodperc volt az egész. Részleteiben már annyira nem emlékszem a dologra, csakhogy megharaptam egy picit a száját, de nem vérzett neki meg semmi. Viszont pár nappal később meg kiderült, hogy elég változatos nemi életet él a csajszi. Szerintetek el kéne mennem std tesztre, vagy egy csók miatt felesleges. Mert olvasgattam a neten, és elvileg a legnagyobb kockázatú betegség amit elkaphattam, az a szifilisz. Ha azt valaki tudja, hogy mennyi idő után mutatható ki vérből, azt megköszönöm.

2023. jún. 17. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem indokolt de ha megnyugtat a negativ eredmeny akkor tedd. Par hetet varj.
2023. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
szerintem nem reális mindennel tesztelni. amúgy ha mindkettőtöknek van seb, akkor kb bármit elkaphatsz, csak nagyon kicsi az esély.
2023. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Huh nem tinirovatba akartad tenni a kérdést?

Nagyon-nagyon minimális hogy csókkal bármit elkapj (a herpeszen kívül, de azt meg elkapod egy poháron, evőeszközön is átadva ha nincs rendesen elmosva, vagy valaki után beleiszol a pohárba). Ennyi erővel - a poharas példánál maradva - STD tesztre kellene rohannod akkor is ha bárki után iszol egy pohárból.

2023. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hát persze. Minden női száj roskadásig van tömve baktériumokkal, vírusokkal, gombákkal. Ott állnak lesben és csak arra várnak,hogy bedugd a nyelved. De oké, ha mész, vidd a csajt is, mert a te szád legalább annyi mikrobával van tele.
2023. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor legfeljebb egy nagyon kis tesztre.
2023. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Endura ***** válasza:
4-es:több mint 30 féle baktériumtörzs él a szánkban😁de tényleg.viszont ezektől nem lehet elkapni semmi betegséget.
2023. nov. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!