Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hová lettek az mRNS oltásokat...

Hová lettek az mRNS oltásokat propagáló szakértők most, hogy egyre többen szenvedik az oltások következményeit (szívizom gyulladás, sztrók és az oltottak körében robbanás szerűen terjedő rák)?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy amikor felelősséget kellene vállalniuk a hazudozásaik miatt, miért nem állnak ki a nyilvánosság elé és vallják be, hogy tévedtek?


[link]



#corrupt egészégügy
2023. júl. 18. 09:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan...hol élsz? Max. négyszemközt vállalja fel egy szakorvos, aki mondjuk nem tehet róla.
2023. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%
Tessék itt vagyok. Tudod, mi eddig csak tényekről és valószínűségekről beszéltünk, ellenben Ti szándékosan hazudtok.
2023. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2023. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%
A covid/post covid/long covid ugyanazokat a "mellék" hatásokat tudja és még többet is.
2023. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésben szereplő állításokra bizonyíték esetleg?
2023. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#2


Nem csak itt kellene névtelenül legénykedned, hanem kiállni azok az emberek elé akiket sikerült palira vennetek! Akik most szenvedek, súlyosan betegek lettek, k@..ot vakcinátoktól!!

Amikor osztottátok azt észt, hogy mennyre megvéd a comid-19 ellen az ki...szott oltásotok akkor miért nem mondtátok el, hogy de hosszútávon szívizom gyulladást, sztrókot és az oltottak körében robbanás szerűen terjedő rákot fog okozni?

2023. júl. 18. 11:38
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

"akkor miért nem mondtátok el, hogy de hosszútávon szívizom gyulladást, sztrókot és az oltottak körében robbanás szerűen terjedő rákot fog okozni?"


Bizonyíték? Valódi, nem ilyen "xy" ismer ilyet típusú...

2023. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%

#6: mert Te nem névtelenül "legénykedsz"? :D


Először is bizonyítsd be az összefüggést. Igen, megengedem, hogy név nélkül tedd. :D

2023. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Úgy érzem, hogy a kérdező részéről a bizonyítás ismét elmarad 😔

Vagy berak egy tudományosnak TŰNŐ cikket arról, hogy 100 oltottból 99 rákos lett...

2023. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#7


"Bizonyíték? Valódi, nem ilyen "xy" ismer ilyet típusú..."



A probléma az, hogy nektek semmilyen bizonyíték nem elég, az emberek szenvedéseit pedig amit a vakcinátokkal okoztatok letoljátok!


Nem nekem kell oda állnom a betegek és az elhunytak hozzátartózói elé, hogy bocsi a vakcinák mégis csak súlyosan károsak, mi több hosszútávon halálosak.

És, 'hát bocsi, de nyolc éven belül készüljetek a halálra, mert olyan kísérleti vakcinákat adtunk be nektek, melynek várhatóan a következménye sokkal súlyosabb, mint gondoltuk, mivel csak kísérleti vakcinák voltak.

Ja és abban is tévedtünk (hazudtunk), hogy a vakcinák megvédenek a fertőzéstől.

De vigasztaljon benneteket az. hogy egzisztenciális én mint nagyon tájékozott "szakértő" legalább jó jártam anyagilag.

2023. júl. 18. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!