Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magnosolv okozhat hasmenést?

Magnosolv okozhat hasmenést?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem mert magnézium hiányom van, eléggé valószínű

Tegnap ittam egyet délután de csak reggel lett hasmenésem. Ma is ittam egyet és most is lett. Nem tudom hogy az étel okozta e amit megettem mert az se vot valami nyerő…vagy a magnézium. Illetve ha magnéziumtól van hasmenésem akkor az elmúlik? Nem akarom kidobni mert 4600 Ft volt😟Fel tud így szívódni a magnézium vagy “kijön”?



2023. aug. 11. 15:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Van valami praktika hogy úgy igyam meg hogy ne okozzon hasmenést, elvileg evések közt kell bevenni
2023. aug. 11. 15:14
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Magnézium okozhat hasmenést bárkinél, illetve arra érzékenyeknél.

Pontosabban nem feltétlenül a magnéziumra van érzékenység (ami egy alapvető elem), hanem valakinek a bélflórája sérült, eseteleg a vékonybele érzékeny.

Vagy bizonyos szint felett a hibátlan bélrendszert is megmozgathatja.

De múló dolog amúgy, nem vészes.

2023. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ😊elég érzékeny a belem, de nem is véletlen van magnézium hiányom. Mert hasmenéstől lett. Csak így elég érdekes vissza pótolni, remélem valamennyi felszívódik bennem
2023. aug. 11. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Oszd el többfelé, mert ez egy nagy dózisú magnézium, ráadásul folyadékként. Igyál kisebb kortyokat étkezés közben, után. Vagy szedd be 2-3 részletben. Nyugodtan állhat bekeverve is, nem fog módosulni.
2023. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak a tippet, úgy néz ki működik
2023. aug. 18. 16:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!