Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyit kell várni,egy komplex...

Mennyit kell várni,egy komplex SDT szűrésre?

Figyelt kérdés
Azaz mennyi idővel a story után érdemes megcsináltatni. Olvastam már h pl nőknek menszesz alatt nem is csinálnak. Mi a helyzet ha orális úton kapta el valaki,vagy az nem számít a mintavételnél? Kicsit kapar a torkom,de ettől még nem ijednék mert,van covid is megint. Ugyanakkor lehetséges tünet 4nappal utána? Valamint hogy túl lehet e esni egybe az egészen? Vérvétel,Mintavétel. Normális válaszokat szeretnék,azzal tisztában vagyok hogy hülye voltam,de hiszem h a hibáinkból tanulunk.

#normális válaszokat vàrok
2023. aug. 14. 15:14
 1/3 A kérdező kommentje:
*Nagyon gondolkozom,ha tünetmentes maradok is megcsináltatom
2023. aug. 14. 15:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Menstruáció alatt valóban nem érdemes, mivel a hüvelyből vesznek kenetet. Egyébként bármikor mehetsz.
2023. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még friss a hülyeségem,és valamire több hetet írnak h várni kell,mert nem kimutatható. Akkor is hüvely kenetet néznek ha oràl volt?
2023. aug. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!