Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan fogsz reagálni?

Hogyan fogsz reagálni?

Figyelt kérdés
Egyes amerikai főiskolákban újra bevezetik a kötelező maszkviselést az Eris nevű új covid variáns terjedésének lassítására. Ha újra ideér a trend kb. októberre, te hogyan fogsz reagálni? Csak 2 hétről van szó a terjedés lassítására, a görbe lapositására.

2023. aug. 23. 09:12
A kérdező szavazást indított:
Most is hordok maszkot.
Szívesen hordom majd újra.
Nem szívesen, de alávetem magam a hatósági döntésnek.
Ha szólnak valahol, csak akkor fogom felvenni.
Nem fogom felvenni. És ez nem csak duma.
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

0%-os válaszom: Örülök a maszknak forgalmas helyeken. Legalább nem érzem a sok igénytelen suttyó szájszagát. Viszont kétlem, h nálunk lesz maszkviselés, esetleg télen, a szezonban.

100%-os válaszom: há én biszto nem fokok makszot hodani megin! Szabacságjokom eveszik

2023. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
24%
Nabasszameg! Megint egy mesterséges hisztériakeltés.
2023. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

2. Ne légy hülye...


[link]


Hazánkba is megérkezett a koronavírus új variánsa. A szakemberek szerint egyelőre nincs ok a pánikra.

2023. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2023. szept. 1. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Betegségem miatt eddig is egy speciális maszk volt rajtam és most is rajtam van úgyhogy engem személy szerint nem érint nem változtatott semmit sem az életemen a kötelező maszk hordásos dolog
2023. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!