Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miěrtnem múlik el lěgcsögyulla...

Miěrtnem múlik el lěgcsögyulladás az antibiotikumtól,sem a köhögésgyógyazerektől hetek óta?

Figyelt kérdés

#antibiotikum #Legcsőgyulladás #köhögésgyógyazer
2023. szept. 5. 05:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikumból úgy szoktak adni, hogy adnak egy széles spektrumút, típustól függően 3-5-7 darabot, ha nem használ próbálnak egy másikat stb. Nekem egyszer volt, 3x kellett visszamennem, de már tüdőszűrőtől kezdve allergiavizsgálatra és tüdőkapacitásmérésig mindenre küldött, mert nem akart javulni, 3. féle antibiotikumot próbáltuk, utána lettem jobban. De nekem ott egyértelműen magánéleti durva stressz is közrejátszott.
2023. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi volt a valódi ok,hogy ilyen nehezen múlt el?
2023. szept. 5. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Valószínűleg azért gyógyultam meg nehezebben, mert 1) hónapok óta stresszeltem a munkám/felmondás miatt, 2) téli időszak volt, az immunrendszerem gyengébb volt, 3) elég sokat dohányoztam akkoriban, és ezek miatt egy sima torokgyulladásból légcső- és nyelőcső gyulladásom lett, amivel végül összesen több mint 3 hetet voltam otthon. De ezeket nem lehet 100%-os biztonsággal megállapítani, lehet, hogy akkor is ilyen sokáig húzódott volna ha abszolút stresszmentes időszakban lettem volna.
2023. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lehetséges, hogy ez egy virusos fertôzés, azért nem hat az Antibiotikum. Pròbàld meg az ISLA cassis köhögési inger csillapitòt. Természetes alapanyagù, cukormentes, C vitamint tartalmaz.
2023. szept. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyògyszertàrban kaphatò!
2023. szept. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sitkei Pál válasza:

Elképzelhető, hogy allergiás tünetről van szó. Kell venni egy doboz Cetirizin Hexal-t és este bevenni egy fél tablettát. Este, mert nyugtató hatása is van, így napközben ez problémát okozhat.

Ha másnapra nem csökkennek a tünetek, akkor nem allergia, de egy próbát megér.

2023. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen Gyògyszertàrban vény nélkûl ksphatò!
2023. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!