Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aláírásgyűjtés indult a WHO...

Aláírásgyűjtés indult a WHO pandémia szerződéshez való magyar csatlakozás ellen. Aláírjátok? Aláírnátok?

Figyelt kérdés
A WHO kötelező oltásokat rendelhetne el az egész világon. A saját immunrendszered, tested többé nem a te tulajdonod.

2023. szept. 8. 18:49
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
83%
Már alá is írtam.
2023. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
1:👏👏👏
2023. szept. 8. 19:06
 3/53 anonim ***** válasza:
81%

A testem felett márpedig én rendelkezem, úgyhogy a WHO takarodjon a kényszeroltásaival a büdös picsába.

Persze, hogy aláírom. De hol lehet ezt megtenni?

2023. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
50%
Akik előzőleg oltottak, azok közül is egy csomóan meghaltak, lenyomorodtak és még meg is fognak halni, le is fognak nyomorodni. Pont ma olvastam az oltáscsoportokat. Nekem ne mondja senki hogy az normális, hogy életerős, egészséges emberek holtan esnek össze az első vagy második oltás után. Szívinfarktus, szívroham, sztrók, rák, kéz-láb amputációk, stb. Van egy csomó a Facebookon, lehet olvasgatni. A harmadik oltásról már nem is beszélek. Attól szinte mindegyik kidől(t).
2023. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

3: állítólag vannak aláíró standok már mindenfelé a városban.

Májustól lesz érvényes, ha a kormány aláírja. Nem minta O1G nem alkalmazott volna kényszerítési trükköket a covid alatt. De ezzel teljesen direkt lesz a dolog. El lehet majd menekültni az erdőbe kb. Mert minden ország aláírja.

Azt sem értem, hogy nevezhető nemzetközi szervezetnek a WHO, ha az éves költségvetésük 70%-a bill gatestől ered.

Ezt nem szabad el patópálkodni, mint az oltásokat.

2023. szept. 8. 19:45
 6/53 anonim ***** válasza:

1997. évi XXXI. gyermekvédelmi törvény


6. paragrafus


"A gyermeknek joga van ahhoz, hogy segítséget kapjon a saját családjában történő nevelkedéséhez, személyiségének kibontakoztatásához, a fejlődését veszélyeztető helyzet elhárításához, a társadalomba való beilleszkedéséhez, valamint önálló életvitelének megteremtéséhez."


"A gyermeknek joga van ahhoz, hogy a fejlődésére ártalmas környezeti és társadalmi hatások, valamint az egészségére káros szerek ellen védelemben részesüljön."


"A gyermeknek joga van emberi méltósága tiszteletben tartásához, a bántalmazással – fizikai, szexuális vagy lelki erőszakkal –, az elhanyagolással és az információs ártalommal szembeni védelemhez. A gyermek nem vethető alá kínzásnak, testi fenyítésnek és más kegyetlen, embertelen vagy megalázó büntetésnek, illetve bánásmódnak."


8. paragrafus


"A gyermeknek joga van a szabad véleménynyilvánításhoz, és ahhoz, hogy tájékoztatást kapjon jogairól, jogai érvényesítésének lehetőségeiről, továbbá ahhoz, hogy a személyét és vagyonát érintő minden kérdésben közvetlenül vagy más módon meghallgassák, és véleményét korára, egészségi állapotára és fejlettségi szintjére tekintettel figyelembe vegyék."


Ha most egy gyereknek ilyen alapvető jogai vannak, akkor miért gondoljuk hogy egy felnőttnek nem?

2023. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:

9. paragrafus


"nemzetiségi, etnikai és vallási hovatartozását figyelembe vevő"


Tehát még ez sem lehet kivétel!

2023. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 Kroms ***** válasza:
71%
Másfél éve a teljes lakosságot házi őrizet alá helyezték, tehát sajnos azt csinálnak velünk, amit akarnak, amíg nem állunk ellen tömegesen.
2023. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
83%
2023. szept. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a kérdező nem kapta meg a védőoltásait gyerekként. A Covid már két éve nem téma, de ti még mindig itt rugóztok a semmin. Irigylem a problémáitokat.
2023. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!