Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet ez vitamin hiány vagy...

Lehet ez vitamin hiány vagy komolyabb?

Figyelt kérdés
Néha izomrángásom van pontokba pl szemem alatt vagy combomon hátul. Van hogy enyhén zsibbadó (mintha haj csikálna) érzést érzek szintén csak pár pontba de legtöbbet a vádlimba talán. Tegnap óta fáj a vádlim de csak ha megnyomom enyhén magától nem (nem tudom ez lehet e attól hogy a térdem el van mozdulva) . Nagyon félek a sclerosis multiplextől mert mamámnak az volt régen. A vitamin hiányra amiatt gondolok mert nem eszek zöldséget szinte soha, meg elég egyoldalúan eszek. Emellé még stresszes és szorongós természetem is van, illetve IBS-em☹️

2023. szept. 14. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

ibs...asvanyi anyag hianyod lehet magneziumot meg iyleneket szedj. De van ibs csoport feszbukon. Lepj be oda es keress ra ki mit ajanl, ami fel tud szivodni.

Hazidokitoo meg kerhetnel labort ionokra...

2023. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet meg kéne próbálnod egy magnézium kúrát, de olyat szedj ami szerves és jobban hasznosul.

Hiánytünete lehet az izomrángás, izomgörcs, hangulatingadozás.

Nem mellesleg a magnézium bizonyítottan hatásos a szorongásra és depire is.

Bár azt nem tudom, hogy IBS mellett menyire hatékonyan tud felszívódni.

2023. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Magnéziumot elkezdtem inni pár hete
2023. szept. 14. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
A felsoroltak kozul barmelyiktol lehet. Teljes verkep kene meg neurologia
2023. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megnyomod és akkor fáj a lábad, az biztos nem SM tünet. Ha vitaminhiány, akkor Milgamma N segíthet. De ha elmész neurológiára az sem baj.
2023. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sófogyasztásod milyen?
2023. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az szerintem meg van, mivel eléggé sok sós dolgot eszek mert valamiért azokat jobban szeretem. Ma is pl sósperec ilyesmi
2023. szept. 15. 12:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!