Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire valoszinű hogy a...

Mennyire valoszinű hogy a covid oltás (pfizer) hullhat a hajam? Van aki ugyan igy van? Kb amiota megkaptam azota hullik

Figyelt kérdés
Mivel lehet ezt megallitani ha attol lenne?
2023. okt. 8. 21:50
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Hat ha attol is lenne, akkor se tudnal sok mindent tenni. Legalabb is inkabb belulrol tamogasd a hajnovekedest mert szerintem az ilyen szerek, samponok csak atbaszas bar lehet vannak jok koztuk de especial ha engem kerdezel, akkor 1 dologban megnyugtatlak, en is talalkoztam ezzel a jelenseggel, hogy hullik a hajam de azt is elarulom hogy ez az oltas tobb rosszat tett mint jot.
2023. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Jo csak jo lenne mar valami megoldas mert mar a hajam fele kihulott es mar kb 1 eve hullik… sose lesz vege
2023. okt. 8. 22:14
 3/57 anonim válasza:
25%

"sose lesz vege"

Hát márpedig ha az összes kihullik akkor nyilván vége lesz, ezek alapján kb 1 éven belül.

2023. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Persze nyilvan nem szeretnem megvarni hogy az egesz kihulljon:)
2023. okt. 8. 22:20
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik rokonomnak szintén oltás után kezdett hullani nagyon a haja, ő is pfizeres...

Sajnos nem igazán hat rá semmi, de szerencsére neki már kezd helyreállni, mondjuk ő már 2 éve kapta az oltást és csak most kezd normalizálódni.

2023. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
57%
hat az osszes haja nem fog kihullani, ugyanis a fejteton a leggyengebb a haj. a fulnel illetve a tarko reszen a legerosebb. nekem is hullik, vagy hullot tokom tudja, de ugyan ugy az oltasok utan, na most itt jon az a resz amikor leszarom melyiknek a hatasara lettek gondjaim de ja en vagy 2 fajtat is felvettem azt egy eletre eleg lett az ilyen takolmanyokbol.
2023. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
9%
Jaj, egy ismerosomnek meg Pfizertol 49 evesen menstruacios zavara lett. Hagyjuk mar ezt!
2023. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
43%
Na látszik mennyire működik az ország, persze csakis az oltástól.. Akik meg nem vették fel azok már "mindmeghaltak", egyesek szerint.. Én nem vettem fel, nem is hullik a hajam. Egyébként nem sok mindent tudsz tenni, erre nem használnak a fejbőrápoló, vitaminos samponok.
2023. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
Nem az lett ramondva hogy csak is attol lehet.
2023. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is az első pfizer után kezdett hullani, fél évig tartott. Alig maradt hajam, nagyon féltem. Mindent elkezdtem szedni, nagy nehezen elàllt, azóta szèpen visszadúsult.
2023. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!