Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érdemes BPA-mentes kulacsot...

Érdemes BPA-mentes kulacsot venni,mint PET-flakonból inni a vizet?Melyik a legjobb kulacs?Érdemes rákölteni vagy csak lehúzás?

Figyelt kérdés

2023. okt. 12. 08:26
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az attól függ, hogy a BPA mentes mit jelent adott terméknél, mert lehet ehelyett BPS, BPF. Aműgy a BPA az nagyon sok csomagolt élelmiszernél, konzerveknél is jelen van, szóval az csak egy része, mert csak a vízivásnál csökkented, de nyilván annyival is kevesebb. Nem tudom neked a beruházás mit jelent, anyagilag mi a határ ilyen kulacsra, anno én 4 ezerért vettem, kb. 2 éve, azóta az van és semmi baja.
2023. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam arról,hogy üvegből iszom.Szerinted ez jobb megoldás,mint a kulacs?
2023. okt. 12. 10:39
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Üveg is jó, azon biztos nincs ilyen bevonat.
2023. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!