Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Enterococcus faecalis kiírtása...

Enterococcus faecalis kiírtása vizeletből? Tipp???

Figyelt kérdés

A kórokozó már 6 hete hólyaggyulladást, égő vizelést, alhasi panaszt okoz. Kétszer is kitenyészett 3 hét különbséggel. Amikre érzékenységet mutatott mind felírták már (nitrofurantoin, ampicillin, amoxicillin, cefuroxime, doxiciklin, stb.). Kezeltek urológián, kétszer SBOn, ügyeleten, nőgyógyászaton. A sok orális antibiotikum semmit se használt, hiába érzékeny a leletek szerint rá. Tudom, multirezisztens kórokozó, de biztos akad rá megoldás. Tegnap egy urológus prof. magánrendelésen annyit mondott, hogy hagyjuk az antibiotikumot, szedjek tőzegáfonyát, uro vaxommal. Szerinte nincs értelme még terhelni engem antibiotikummal. Az Uro Vaxom csak E. Coli esetén jó, ahogy én tudom.

Kérlek, van valami tippetek/tapasztalatotok/tudásotok mi válhatna be? Kinek hogyan kezelték ezt? Minden érdekel!



2023. okt. 14. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye székelés után nem a húgyutak felé törlöd magad? Úgy mindig visszafertőződsz.
2023. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És ugye a nőgyógyász sem talált nálad semmit? Mert hüvelyből is vissza fertőződsz. Ez a baktérium kimondottan a végbeledből jön, ahogy az e.coli is.

Az orvosnak pedig igaza van. Minden baktérium ami volt is a szervezetdben, elpuszult, akár jó, akár rossz volt, épp eleget ártottál a szervezetednek. Szedjél orálisan bélflóra helyreállítót egy hónapig, valamint hüvelyi probiotikumot is (pl Gynoflor és Gynophilus). Emellett menjen a tőzegáfonya magas dózisban, mehet az Uro Vaxom és az Urzinol folyamatosan valamint 2-3 liter víz!!

2023. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A hüvelykenetem 3 hete nem talàlt enterococcust csak normál lactobacillus flórát. Emellett Gynoflort teszek fel minden este, a törlésre pedig mindig figyeltem. Sajnos ennek ellenére megtörtént a baj. Mindent megpróbálok amit ide leírtál! :) Köszönöm a kedvességed és a segítséged.

Uro Vaxomot akkor kiváltom a felhőből.

2023. okt. 14. 12:58
 4/6 scamdemic ***** válasza:
76%

Nekem csak egy tippem van. Legközelebb így írd:

[link]

2023. okt. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia ,engem az érdekelne sikerült e kiirtani valamivel? Három hónapja nekem is kitenyészett ez a vizeletemből :(
márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MiaMoon válasza:
Sziasztok, 8 hónapja próbáljuk kiirtabi, nekem a hüvelyben is és a vizeletben is megtalaható Nem tudnak mit felírni, Lakhelyemen már le mondtak rólam, tologatnak jobbra balra, Tud valaki segíteni akinek ez a szakterulete? Esetleg Vas megyében vagy BP.en. Én már teljesen remény vesztett vagyok, rettenetes ezzel együtt élni. Köszönöm a segítséget.
ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!