Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Makacs talpi szemölcs ellene...

Makacs talpi szemölcs ellene valami?

Figyelt kérdés

A bal talpam felső részén lévő szemölcsről van szó, ami miatt már több mint 2 éve (!) járok fogyasztásra, meg Verrumal ecsettel is kezelem, de csak nem akar eltűnni. Az orvos szerint kockázatos lenne kiműteni mert akkor egy darabig nehezen tudnék ráálni, de ez jobb hogy még mindig ezzel küzdök.


Akinek volt már hasonlóban része, esetleg valami bevált ennek eltűntetésére?



2023. okt. 20. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is már 1 éve tart. Én most Dr. Miles vérehulló fecskefű oldattal kenegetem, mintha vmit javult volna. De még ott van. Ha esetleg elmúlik majd tőle, megírom, de ígéretesnek tűnik eddig.
2023. okt. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*fagyasztásra
2023. okt. 20. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Co2 lézer

Minden más haszontalan sajnos tudom én 40+ darabot égettettem ki

1 éve tünetmentes vagyok

2023. okt. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De lézerrel gondolom csak orvos távolíthatja el
2023. okt. 26. 08:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen és gyökérig ki is égeti
2023. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked mi lett vele? Nekem januárban lett lézerezve egy szemölcs a talpamon, nem jött ki...februárban megint lézerezve lett,.akkor sem jött ki...írt az orvos Verumalt, azzal ecseteltem, valamivel kisebb lett..közben találtam vérrehulló fecskefüvet, 3 hétig kentem vele napi 4-5 alkalommal!! Valamivel kisebb lett..most a héten, tehát 4 napja meguntam az egészet, és az eleven, hús vér szemölcsre tettem Acetocaustin savat, rettenetesen marta a talpam és alig tudtam ráállni, de úgy láttam, hogy a gyökerét még mindig nem szedte ki. Egy kisebb lyuk lett a talpamon és még láttam egy apró részt a szemölcsből. Ahogy terheltem, az feljött a felszínre, megint tettem rá 2 napja..elkezdett begyógyulni a seb, de látszik, hogy véres, eleven..nem tudom, hogy szétmarta e a szemölcsöt vagy csak a bőrt..


Már mindent próbáltam, tehetetlen vagyok, vírus ölőt is szedek 1 hónapja, de semmit nem használ..


Ja és az első lézer után nekem lett felette is egy kisebb szemölcs, amit a Verrumal kihozott, de most megint látom azt is, hogy visszajött...


Mit tegyek? 😭

ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

6#

Azt írod, gyökere van. Én szemölcsnek még nem láttam gyökerét, az a tyúkszemnek van. Nem lehet, hogy mégsem szemölcs, azért nem használ a szemölcs elleni szer, mert valójában tyúkszem. Az meg másfajta kezelést igényel...

tegnapelőtt 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fekete pontok voltak csak, úgy értem a gyökerét. Meg azért van egy pont, ahol kapaszkodik a húsba, tudom, hogy ez befelé nő , és a gyökere kívülről van. Nem tyúkszem..meg mint mondtam Verrumallal megbontottam a talpam és óriási nagy szemölcs volt még márciusban... 2 lézerezés után is...


Most békén hagytam, hagytam begyógyulni, de sajnos nem tudom, hogy sikerült e kiszednem az Acetocaustin savval..olyan érdekesen gyógyul be..a fekete pontokat én már ezer éve nem láttam, mert ahogy a Verrumal leszedte a bőrt, utána közvetlenül a szemölcs volt ott, és közvetlenül kezeltem.

tegnap 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!