Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a torkomban ? (Kép...

Mi lehet a torkomban ? (Kép csatolva)

Figyelt kérdés
Brutális Beteg voltam az elmúlt egy hétben most már úgy ahogy megvagyok de a köhögés mindig megmaradt illetve ilyen slejmet köhögök fel mindig és olyan érzésem van mintha mindig lenne valami a nyelvem tövében és ilyen fehér valami is van ott illetve piros .. [link] mi lehet ez ? Vagy ez normális betegségnél ?

nov. 5. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Lepra.
nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Tüszősmandulának hívták ezt gyerekkoromban, voltaképpen a torokgyulladásnak egy válfaja. Ez az a tipikus sok folyadék, C vitamin Béres Csepp, valami torokfertőtlenítő melléje. Mint a Mebucain vagy hasonló. A tüdőd nem szörtyög hozzá?
nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az nem
nov. 5. 10:28
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez egyre rosszabb a nap folyamán ... [link] ,az a baj nem volt még mandula gyulladásom ... ez az akkor ? 😕
nov. 5. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
A tüszős mandulagyulladás szövődményeket is okozhat antibiotikum nélkül, amit anonym a neten panaszkodva senki sem fog neked felírni. Orvoshoz kellene menni. Az elmúlt egy hétben volt rá 4 napod.
nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ez eddig nem volt.. ma reggel kezdődött mert azt hittem már jobban vagyok aztán ma reggel már megint éreztem hogy valami nem jó..
nov. 5. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak nálam nem jön be egyik kép se?


Az oldal nem létezik

A kért oldal nem található.

nov. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert úgy volt beállítva hogy 6 óra múlva törlődjenek ,viszont voltam ma reggel fül orr gégésznél és azt mondta hogy ez gombás fertőzés gondolja a le gyengült immunrendszerem miatt.. na mondom az fasza.. úgyhogy most irt fel gyógyszert és várjuk a csodát😕
nov. 6. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!