Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 éve lejárt torokfertőtlenítö...

3 éve lejárt torokfertőtlenítö szopogatótablettát és lejárt lázcsillapítót még használhatom?

Figyelt kérdés
Gyógyszertári ügyelet ebben a városban nincs, hogy valamit vegyek. Háziorvos is csak majd holnap délután lesz.
nov. 5. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Ártani nem fog. Itt mindenki azt fogja írni, hogy ne, de én bevenném, ha egyszer nincs más, csináltam is már hasonlót. Lehet, hogy teljes értékű, vagy egy kicsit veszít a hatásából. Túlbiztosítva határozzák meg a lejárati időket.
nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Igaza van az első válaszolónak.
nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
2-es vagyok. Mihamarabbi jobbulást kívánok!
nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy gyógyszer lejár, akkor csak veszít a hatóanyag tartalmából, nem lesz tőle semmi bajod, max 1 szemmel többet kell bevenned
nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyes gyógyszereknél módosulhat az összetétel, a mellékkhatások felerősödhetnek.
nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!