Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1 hét alatt 2 vírus. Erős...

1 hét alatt 2 vírus. Erős vagy gyenge az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

Előző hétfőn torokgyulladás, 39 fokos láz fél napig, majd 1 nap köhögés, szerdára már jól voltam. Szerdán viszont a lányom behányt iskolában délután, elkapta a hányás-hasmenéses vírus valamelyikét. Átviharzott rajta péntekre, majd péntek este már én voltam rosszul, így az éjszakát végig hánytam, legalább 3x hánytam és ment a hasam. Szombaton újra 39 fokos lázam lett, enni 24 órán át egy falatot se tudtam. Első falat sós pufi szombat este 9-kor a péntek esti 6 órási vacsora óta.

Vasárnap már jobban voltam,láz megszűnt, a hányás is teljesen kimúlt, de még ma is volt enyhe hasmenésem, nem állt még be az emésztésem. A lányom ma már mehetett iskolába, a doktornő nem írta ki tovább és ő már tünetmentes volt tegnap is.


Lehet hogy legyengítette az immunrendszerem az első vírus és a második ez a hányós-.hasmenéses már túl nagy ráadás volt?

Mikorra szűnik meg teljesen a hasmenés? Ma még nem mentem dolgozni, de holnap már mennem kell.

Joghurtot ettem most, egyelőre nagy étkezést még nem vállaltam be, túl nagy terhelés lenne.


nov. 13. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdemes a vírusokkal kapcsolatban inkább a megelőzésre helyezni a hangsúly, na persze nem az mRNS oltásokra gondoltam, mert az egy vírus kívételével inkább gyengíti az immunrendszert.


A D+K2 vitamin, és a C vitamin. és egészséges táplálkozás és sok mozgás. A tünetek megjelenésével pedig átmenetileg nagy dózisú C vitamin a bevált módszerem. Ilyenkor átmenetileg napi 5-6 teáskanálnyi aszkorbinsavat is megeszek egy-egy szelet almával.

nov. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!