Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Influenzás vagyok, hogyan...

Influenzás vagyok, hogyan lehetnék jobban?

Figyelt kérdés

Ittam Coldrexet, de nem használ. Lázas vagyok, ráz a hideg, fáj a torkom, hányingerem van, fájnak a lábaim. Szerda óta ez van, de az egy másik betegség volt, de 2 hete beteg vagyok.


Anyám tanár, ő is beteg, mondta, hogy az egyik konyhás fertőzte le az iskolát.


nov. 27. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Lázcsillapító, szopogatós torokfájás elleni gyógyszer, sok-sok citromos, mézes tea. Fekvés, alvás.
nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz. Ilyen hoszsu betegsegnel megvan a felulfertozodes veszelye amire lehet irnak antibiotikumot.

Amugy pihenes es tuneti kezeles. Lázra hutofurdo es ha nagyon magas akkor lazcsillapito. Torokfajasra toeokfertotlenito napi 3-6 alkalommal. Amugy pihenes. Ha kohogsz kopteto. Ja es rengeteg folyadek. Viz tea barmi

nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából nálunk a tél ilyen, hogy végig beteg vagy. Évek óta ez van.
nov. 27. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezt meg lehetne előzni immunrendszer erositessel. Egesz evben valtozatos tapanyagdus etrend
nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, sajnos semmi eredménye. Meg egyébként most kezdek rosszabbul lenni. Szedek vitaminokat, fertőtlenítek, hiába. Senki nem hiszi el, de mi tényleg állandóan betegek vagyunķ, mire lejár, jön a másik. Most is mondta múlt héten, hogy a konyhás beteg, de ott van és kitart. Na mostanra, anyám, a másik tanár és majdnem az összes gyerek beteg. Ja meg mi a családtagok. Nem muszáj elhinni, de nem tudsz tenni semmit. Mondjuk anyám sem jobb, mert kezet sem mos, ugyanúgy bemegy ő is fertőzni... Ez megy évek óta ebben az iskolában. Régi probléma.
nov. 27. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Alapveto higienia. Kezmosas barhova megerkezel vsgy mielott etelhez nyulsz.

Ha ez nincs meg akkor ne csodalkozz. Igy folyamat ki vagy teve minden cseppfertozesnek

nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én vagy 30-szor kezet mosok, kilincseket is lemosom. De ha összefogdoz, leköhög mindent, meg a levegőben is. Szellőztetni is titokbaan tudsz, mert "akkor megfázik". Egyébként anyám kb. havonta fürdik, sokat nem várhatunk el.


A másik, hogy ez most amiatt lett, hogy egy beteg konyhás végig fertőzte őket. Abból ettek, amit egy beteg főzött, akkor mit vártak.

nov. 28. 14:36
 8/10 Lucifer-666 ***** válasza:
Lázra neo citránt igyál mézzel. (de csak délelőtt vagy alvás előtt). Köhögésre kakukkfüves köptetőt és kamillateát, meg a jóég tudja...
nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lucifer-666 ***** válasza:
A fokhagyma lemaradt, de nem a rossz szellemek miatt.
nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lucifer-666 ***** válasza:
Jaj meg nekem a hányás is segített kicsit. De az kellemetlen. A kóla meg a szódabikarbóna használt kicsit.
nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!