Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Náthára mi a legjobb orvosság?

Náthára mi a legjobb orvosság?

Figyelt kérdés

Most voltam egy hónapja beteg,és már megint... Folyik az orrom,szemem könnyezik..ilyesmik.. Pedig mindent eszek..Szőlőt,almát,gyümölcsöket,húst,zöldséget...

Mivel mulasszam el minél hamarabb a náthámat?


2010. okt. 20. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

-csipkebogyótea (rendesen megcsinálva: langyos vízben áztatni kell kb 8 órát, nem szabad forralni)

-nyers citrom magában

-sok méz

-nyers hagyma minden étkezéshez

-menta-tea

-sok folyadék egy nap

-vastag takaró

-egy kis mozgás (én a táncóráimra betegen is eljárok ha fel bírok kelni az ágyból és nem vagyok lázas épp)

Nekem ez a kombó jött be mindig, még influenzánál is :)

2010. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Este lefekvés előtt igyál meg egy jó házipálinkát, majd búj be az ágyba, takarózz be jó melegen.Reggel kiizzadod, és kutya bajod se lesz.
2010. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem mondom, hogy a legjobb, de az biztos hogy hamar hat


Pibaex nagy hatékonyságú immunerősítő és antioxidáns

2010. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem két dolog szokott nagyon bejönni, este lefekvés előtt 1 szem Kalmopyrin és sós forró lábviz vétel,(fokozatosan növelni a vizmennyiséget és addig amig csak birod) utánna be az ágyba, jól ki izzadni, reggelre már lázas sem leszel. Egyszeri alkalom is rendbe tesz, de legalábbis már sokkal-sokkal jobban érzed magadat. Másnap este meg lehet ismételni. Vagy pedig füszeres forralt bor és utánna be az ágyba, jól ki izzadni. Ma este én is meg fogom csinálni, mert én is kezdek náthás lenni. Jó gyógyulást.
2010. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!