Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen módon tűntethető el...

Trichiee kérdése:

Milyen módon tűntethető el véglegesen a HPV vírus a szervezetemből? 33/F

Figyelt kérdés

Szeretnék informálódni hogy 33 éves férfiként milyen módon


tűntethető el véglegesen a HPV vírus a szervezetemből?



Kérdésem az lenne hogy olyan esetben is segít a védőoltás ha már a vírus jelen van a szervezetben?



Krioterápiára (fagyasztásra) járok több éve sikertelenül és Condylox csepegtető módszerrel kezelem a szemölcsöket a fagyasztási eljárást követően.



Válaszokat előre is köszönöm



dec. 3. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát amennyire én tudom (és ki tudom egésziteni logikával a nemtudás részeket), szerintem amint kialakul a védettség, újabb kondilómák már nem tudnak kifejlődni


De azt vedd figyelembe hogy van egy hosszú lappangási idő mikor már fertőzött az adott terület de még nem látszik a szemi.

dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A már meglévő fertőzöttséget nem kezeli az oltás.


A hpv-nek számos típusa van, és ezekből x db-ra nyújt védettséget az oltás nem úgy amblokk A HPV-re van oltás. Ezt el tudod olvasni az adott típusú oltásról az oltópont oldalán, vagy az interneten, ha beírod hogy: HPV oltás...


Annál több praktika nincs, hogy különböző eljárásokkal lelézerezik/fagyasztáják/marják a szemölcsöket, és ha szerencsés vagy, a szervezeted legyőzi a vírust, és nem lesznek szemölcseid, amíg újra egy partner össze nem dörzsöl a fertőzött nemiszervével. Talán ha nem megy a fagyasztás, megpróbálhatnád a lézert?


Nem tudom milyen fizikai állapotban vagy, talán érdemes az immunrendszeredet erősíteni, hogy hathatósabban tudjon védekezni ha megtámadja bármilyen kórokozó...

dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nagyon jó fizikai állapotban vagyok, sosem vagyok beteg és erős az immunrendszerem. Ennek ellenére kb 4 éve küzdök ezzel a betegséggel. Kerestem, nincsen rá antibiotikum vagy 100% biztos injekció
dec. 4. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát komám, akkor 2 lehetőség van


1) mégse erős az immunrendszered

2) állandóan újrafertőződsz

dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne rá antibiotikum? Ez egy vírus.
dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az oltás tud segíteni, nekem most mondta az orvosom, hogy a legújabb eredmények azt mutatják, hogy a meglévő fertőzés leküzdésében is hasznos. Illetve utána nem fogod újra elkapni (akár saját magadat megfertőzve).
febr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!