Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Leflokin antibiotikumtól lesz...

Leflokin antibiotikumtól lesz valami bajom?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva még tegnap írta fel nekem az orvos, de nem mertem beszedni, olyan remtorteneket olvastam róla. Sajnos sokszor vagyok vegyek, többfajta antibiotikumot is szedtem már, de eddig egyik más antibiotikumról sem olvastam ilyen ijesztő dolgokat.


Ma végül 1 napos huzavona után bevettem pár perce, de tökre aggódom, hogy mi lesz.



dec. 5. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatót olvasd el, ne kretén történeteket...
dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy bármivel több rémtörténet szólna erről, mint az összes többi antibiotikumról. Mire írta fel az orvos?
dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2, visszatérő mandulagyulladásom van. Valószínűleg tavasszal tudom kiműttetni, de addig is néha begyullad.
dec. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!