Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet? Volt már...

Mi bajom lehet? Volt már másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
Két napja tart ez a dolog. Mindig ugyanaz történik. El kezd rázni a hideg, ekkor a hőmérsékletem még normális, van hogy 37,5, de volt már 36,3 is. Utána kb egy óra alatt felmegy a lázam 39 fölé, hiába veszek be gyógyszert már a hidegrázás alatt. És utána, szintén kb egy óra alatt megy vissza 37 környékére. Ezalatt fáj, görcsöl a gyomrom vagy az alhasam, hányingerem van, ja és amikor ezek épp nincsenek akkor megy a hasam. De se a torkoom, mellkasom nem fáj, sem nem köhögök, sem nem folyik az orrom. Mi ez?

dec. 13. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
A választ nem tudom. De biztos hogy nem normális dolog. Minnél előbb menj dokihoz
dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom. Nekem a múlt héten volt olyan, hogy nagyon rosszul voltam, rengeteget aludtam, hidegrazasom volt láz nélkül, végtagjaim fajták és vártam a légúti tüneteket, de nem lett semmi. Pont olyan volt, mint egy influenza orrfolyás és láz nélkül.
dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Valamilyen vírusfertőzés lehet. Nekem is volt hasonló.
dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!