Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Visszafertőződtem rühességgel....

Visszafertőződtem rühességgel. Mit lehet még tenni, hogy ne fertőződjek vissza?

Figyelt kérdés
Újra le fogom kezelni magam. De azon gondolkodom, mivel kapcsolatban nem voltam elővigyázatos és valami nem jutott eszembe. Azon kívül, hogy lecserélem az ágyneműmet, kimosom, átgőzölöm, folyamatosan kimosom a ruhákat, kivasalom őket, átgőzölök mindent és fertőtlenítek, mit lehet még tenni?

dec. 15. 05:10
 1/3 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Párnát is cseréld le ne csak a huzatot rajta, illetve nem tudom mennyi ideig voltál rühes, de lehet a matracodat is félre tehetnéd egy idöre valami helyre. Ezek a dögök néha egy kis hajlatban túlélik az alaposnak vélt takarítást, fertötlenítést.
dec. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a problémám sajnos, hogy nem matracos az ágyam. :( Ha vasalóval végiggőzölöm, az úgy elég lehet?
dec. 15. 12:25
 3/3 Kólauborkával ***** válasza:

Azt mondanám, hogy nem. Egy veguszer öblítéses mosás és utána gözölés talán.

Sajnos én is voltam rühes, én új matracot vettem és párnát, a régit kidobtam.

Amennyiben nem is katracos, hanem minden hajlat van benne úgy abban sem vagyok biztos, hogy ki lehet irtani.

Nagyon sok alapos áttakarítás minden hajlatában egy kárpittisztítógéppel talán, de nem tudom minden hova oda férsz e vele.

dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!