Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már két hete nem kapok rendese...

Lakatos Adolf kérdése:

Már két hete nem kapok rendesen levegőt, miért van ez?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, dohányzom naponta korulbelul fél doboz megy el, két hete egy beteg baratommal voltunk es el is kaptam tole valamit mert masnap 38 fokos lazam lett, utanna elmentem orvoshoz es kaptam klacid 250mgot enyhe horghurut gyanujaban beszedtem mar egy hete de meg mindig köhögök van hogy sípolok is egy picit, asztma szerintem nem lehet mert szoktam futni stb, sose kapok ilyen rohamokat igaz mar nem olyan rossz a helyzet mint ket hete volt de egyatalan nem mondom egeszsegesnek magam, ma peldaul amikor kifujtam az orrom az is ilyen eros sarga volt.

dec. 26. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Az fel sem merül, hogy visszamenj az orvoshoz?
dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

"dohányzom naponta korulbelul fél doboz megy el"


Kérdés?

dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Ez Covid, de ha már két hét eltelt akkor hamarosan túl leszel rajta.
dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hat igy karacsony alkalmabol eleg nehez lenne lemenni ha nincs bent orvos, surgossegire meg nem szeretnek ha nem gaz
dec. 26. 11:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs orvosi ügyelet nálatok?
dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#2 18 eves vagyok mint mondtam,dohanyzassal valo kulonfele problemak tobb 10evbe telik hogy elojojjon hacsak nem napi 100 szalat szivunk filtermentesen
dec. 26. 11:57
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 ha otthon lennék se hiszem hogy lenne és a kellemetlen része hogy karacsonyra elutaztam nemetorszagba
dec. 26. 11:58
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Okozhat ilyet például az oltás is .
dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, ha visszajöttel és kérj beutalót tüdőgyógyászatra. Rtg, légzésfunkciós vizsgálat segít időben felismerni a bajt. Én több hónapi köhögés, mindenféle szopogatós köhögescsillapító eredménytelen használata után mentem orvoshoz és COPD-t diagnosztizált! Ne várj, nehogy így járj!
dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ja és a cigit hagyd abba azonnal!
dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!