Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek van most valamilye...

Szerintetek van most valamilyen lázas hasmeneses járvány? Mert nekem meg életemben nem volt vagyis legalább 8 éve nem volt lazam és a hasmenes sem jellemző rám inkább légúti problemaim szoktak lenni illetve maximum hoemelkedesem. Most két napja ..?

Figyelt kérdés
.. folyik az orrom azt hittem egy szimpla megfázás aztán tegnap egész nap a wcre rohantam azt hittem hogy a stressz miatt és végül egyik pillanatról a másikra iszonyúan gorcsolt a hasam és úgy remegtem hogy teli kabátban betakarozva vacogtam az agyamban. Nem tudom hogy mennyire vag egybe azzal hogy a vizsga időszak miatt folyamatosan összeomlik az idegrendszerem vagyis nem tudom mi történik de így 4-5 naponta egyszerűen ramjon ez a pánik szeru sírás és nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Ezzel érdemes lenne elmenni orvoshoz? Mert gyakorlatilag bármit eszek azonnal kifolyik belőlem mint a víz bár alapból sem tudok sokat enni

dec. 27. 05:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van most hasmenéses vírusos járvány is.
dec. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van sajnos.
dec. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van sajnos. A kisgyerekeim hazahozták karácsonyra az oviból...

A stressz és a legyengült immunrendszer kedvez az ilyen vírusoknak, úgyhogy pihenj erősíts magad. Segíthet az étcsoki az fog, a gyomornak jó a hideg kóla, az émelygést csökkenti a banán. Hosszú távon meg az idegességre citromfű tea vagy kamilla. Jobbulást.

dec. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom !:((
dec. 27. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez.. 23-an hanytam ment a hasam, 10percente felvaltva jartam. Nem azt mondom, jobban vagyok de azota is megy a hasam, emelygek es a hidegrazas is megvolt… leginkabb esterol reggelig rossz. Normafloret szedek, az segit. Etvagyam nem sok van, de banant eszegetek meg zabkasat piritost ilyesmit. A nem evestol meggyengebb lettem es a sav sem kimelt

Ugyhogy ja.. van :/ jobbulast nekunk :)

dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vanvan. Covid
dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
#6 Csend van, nehogy oltakozzanak és gyanúsan boruljanak az emberek.
dec. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!